logo
 

- studia i doświadczenie
   zawodowe
- udział w stowarzyszeniach
- kursy specjalistyczne
- publikacje specjalistyczne
- czasopisma o psach i kotach
- wykłady i szkolenia
- kardiologia i nie tylko
- zainteresowania    pozazawodowe

- gdzie przyjmuję
- co robię
- badania wyjazdowe
- lekarze i lecznice    współpracujące

- zdjęcia prywatne
- zdjęcia zawodowe

- kontakt
- księga gości
- linki

Ten dział będzie regularnie uzupełniany. Umieszczam tu nazwiska i imiona lekarzy, którzy odsyłają do wcześniej wymienionych lecznic swoich pacjentów na konsultacje kardiologiczne. Czasem również umieszczam nazwy i adresy lecznic, z których pacjenci zostali skierowani. Moi koledzy, którzy ze mną współpracują mogą liczyć na profesjonalne podejście, rzetelną informację oraz jak mniemam wdzięczność właścicieli pacjentów, którzy do mnie trafili.

_________________________MYŚLENICE________________________________________

Nawiązałem współpracę z Kliniką Weterynaryjną THERIOS w Myślenicach koło Krakowa. Miałem okazję już trzykrotnie przyjechać na konsultacje kardiologiczne w grudniu 2006, lutym i maju 2007 roku. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie ze strony pacjentów współpraca ta będzie kontynuowana równiez w roku 2007. Najbliższa planowana ma sie odbyć prawdopodobnie we wrześniu lub październiku 2007 roku.  

Fotoreportaż ze styczniowej wizyty umieszczono na stronie kliniki THERIOS 

__________________________BIELSKO BIAŁA__________________________ ________

Podobną współpracę nawiązałem z Lecznicą dla Zwierząt w Bielsku-Białlej prowadzonej przez sympatyczne małżeństwo dr.Anię Nikolajdu-Kudłę oraz Ziemowita Kudłę. W maju 2007 roku miałem okazję konsultować pacjentów w tej lecznicy i współpraca również ma być kontynuwana. Następna wizyta planowana jest na wrzesień 2007. Adres i strona internetowa lecznicy to MED-WET, ul.Piastowska 18 - www.medwet.pl 

_________________________POZNAŃ__________________________________

Niedawno zostałem zaproszony przez doktora Tomka Nowaka z Kliniki Weterynaryjnej MyPet z Poznania (www.mypet.com.pl) na badania kardiologiczne jego pacjentów. W czasie dwóch dni zbadałem jego chorych i zdrowych pacjentów - psy i koty. Wystawione zostały również certyfikaty zdrowia dla kotów rasy norweski leśny oraz bokserów i wilczarzy irlandzkich. Podczas pobytu w klinice cały zespół był niezwykle pomocny, w szczególności dwie asystentki doktora. Planujemy następny termin konsultacj na styczeń/luty 2008. 

_______________________________________________________________

Stała współpraca również z lecznicami weterynaryjnymi w :

GDAŃSKU - Lecznica Weterynaryjna AMICIS, ul.Elbląska 65

SZCZECINIE - Praktyka Weterynaryjna Małych Zwierząt, ul. Chopina 53A

ŁODZI - 4Łapy 

KRAKOWIE - ALVET, ul.Zapolskiej 21

© 2004 Rafał Niziołek, wszystkie prawa zastrzezone!
Projekt i wykonanie Krzysztof Borkowski